Hakkımızda

Firmamız Hakkında Birkaç Bilgi

Ceo
İskas, güzide şehrimiz İstanbul’un  büyük, dinamik ve saygın kuruluşlarından birisidir.İklimlendirme sektöründe öncü olan firmamız, hizmette sınır yoktur bilincinde olup hizmetlerini  sürdürmektedir.

Personelimiz ve müşterilerimiz, ile büyüyen, güçlenen kocaman bir aileyiz biz. Yeniliklere açık, geleneklerine bağlı, ilişkilerinde karşılıklı kazanmak düsturunu benimseyerek yürüyoruz. Türkiye’nin, yarının rekabetçi dünyasında daha iyi temsil edilebilmesi için, İskas olarak yaptığımız işlerin öneminin farkındayız. Hedefimiz, sadece bölgesel rekabet gücümüzü arttırmakla sınırlı değil.

Biz, dünyadaki ekonomik, sosyal ve siyasî değişim ve gelişmeleri yakından takip eden, kaynakları buna göre geliştiren, ‘’toplam kalite yönetimi’’ anlayışına sahip, dinamik bir aileyiz. Sürekli eğitim, bu anlayışımızın tabii bir uzantısıdır. Bu amaçla şirket içi ve dışı eğitimler ile eleman performansımız sürekli yükseltilmekte, dışarıdan alınan danışmanlık hizmetleri ile firmamızın rekabet gücü sürekli arttırılmaktadır.

Birlikte yaşadığımız, insanlara ve bizi barındıran çevremize saygımızı hiçbir zaman kaybetmeden, onlara katma değer katarak, yaptığımız her işte kaliteyi şiar edindik. Biz, insanımızın, ona sunulan her mal ve hizmette kaliteyi hak ettiğine inanıyor, işimizi de bu anlayışa göre yapıyoruz.

Biz, Yaradana, kendimize, birlikte yürüdüğümüz ekibimize, güveniyor ve bu inançla çalışıyoruz. Dün olduğu gibi, yarın da çalışmaya devam edeceğiz.

Hedefimiz, İstanbul’da doğan bu müteşebbis coşkunun önce ülkemizin dört bir yanını ulaşması, sonra dünyayı aydınlatmasıdır.